Focení


Zaujala vás má tvorba? Zvažujete se fotit? Zde je pár informací od nichž se lze odrazit.

Zkrácené obecné povídání

Focení probíhá v ateliéru, je potřeba tma. Jednotlivá fotka začne nějakým plánem, umístěním modelky, sepnutím spouště. Proběhne svícení, případně přemisťování, nakonec vypnutí spouště. Poté se fotografie automaticky stáhnou do PC, kde se zobrazí, jak přišly z fotoaparátů. Je možné na ně aplikovat nastavení a zobrazit přibližně finální stav. Jednotlivé plány lze několikrát opakovat, dokud není spokojenost či zklamání – ne vše se povede.

Svícení laserem má svá specifika.. Například je nutno dbát bezpečnosti, tedy není li na konci laseru nástavec, který rozdělí paprsek na mnoho menších, je potřeba zavřít oči. Dále čára zanechaná laserem je estetická, není-li přerušena oblečením, proto je doporučeno (až na výjimky) žádné během focení nemít. Ani na textilu čára není hladká.

Vše je svíceno ručně, úpravy jsou minimální. Fotografie dodávám ve velikosti, na níž jsou oříznuty, tj maximální, kterou mám k dispozici.

Před focením doporučuji probrat se mnou možnosti, a omezení. Ne vše jde vyfotit všemi způsoby. Zároveň by to byla příležitost domluvit specifické podmínky, termín a podobně.

Rozcestník..

Reference

Jak to viděly ostatní – některé zanechaly zprávu pro vás?

Dotazy

Máte dotaz, možná je již zodpovězen zde.. Číst asi nemusíte vše, nebudu z toho nikoho zkoušet.

Co fotit

Víte, že budeme fotit, nebo nevíte, a chcete si uspořádat preference zároveň mne o nich poinformovat? Odpovědět můžete nač chcete. Formuláře jsou anonymní, proto jsem do nich přidal otázku na vaši identitu.

Ceny

Ceny, nedohodli-li jsme se jinak, najdete zde, a máte-li chuť navrhnout něco jiného, buď to půjde, nebo nepůjde..

Rezervace

Pokud jsme již domluveni, mám rezervační systém. Pokud se časově míjíme, řekněte mi, zkusíme něco vymyslet.

Zpětná vazba

Po focení vás požádám o zpětnou vazbu. Opět jsou všechna pole volitelná, a formulář anonymní, pokud nevyplníte nějakou identitu. Pokud nějaká je, úplně nejlépe funguje kritika, vím-li k čemu se vztahuje.

Kontakt

Každopádně mne raději kontaktujte.